thumbs-iconGARANTİLİ Dezenfekte ve İlaçlama

clock-iconMESAİ SAATLERİMİZ: (8:30 - 22:00)

mobile-icon

7/24 ALO ACİL İLAÇLAMA HATTI0541 679 65 13

YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL
%25 TANIŞMA İNDİRİMİ

Haşere ve Böcek İlaçlama

Sultanbeyli İlaçlama

Böcek İlaçlama Şirketi

LİLA İLAÇLAMA SULTANBEYLİ

Sultanbeyli böcek ilaçlama şirketi kalitenin ve güvenin adresi olarak birikim ve tecrübesiyle sultanbeylide böcek ilaçlama firması olarak hizmet vermektedir. Ev ilaçlama, İşyeri ilaçlama, Ev dezenfekte hizmeti, apartman dezenfekte ve işyeri dezenfektasyon hizmeti sultanbeyli de vermekteyiz.

7/24 ALO ACİL İLAÇLAMABizi arayarak böcek ilaçlama ve dezenfekte hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

7 / 24 Acil İlaçlama Firması;

Sultanbeyli bölgesinde en çok gelen talepler arasında fare ilaçlama hizmeti gelmektedir bu bölgede ayrıca sinek ilaçlama, pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama ve birçok haşere ve böcek türünü ilaçlama hizmeti veriyoruz. İlaçlama fiyatları uygun tutmaktayız müşterilerimizin her kesime hitap edebilmek için kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçları tercih ediyoruz. Anlaşmalı olarak sultanbeyli de lila apartman, site, fabrika, lokanta, cafe, düğün salonu, restoran, bahçe, kamu alanları, anaokulu ve birçok sektöre hizmet veriyoruz müşterilerimiz ev ve ticari iş yerleri olmaktadır bizler en iyi hizmeti vere bilmek için sultanbeyli bölgesinde acil ilaçlama hizmetinizde vermekteyiz.

Fare tuzaklarımız vardır tuzaklar sayesinde canlı olarak yakaladığımız fareleri insanların olmadığı alanlara bırakarak bu şekilde hizmette vermekteyiz ve sitelerde sahipsiz köpek ve kedileri zararsız tuzaklar ile yakalayarak sahiplendirme çiftliklerine bırakmaktayız. Amacımız yaşam alanlarımızda insan sağlığına zarar veren her türlü haşere ve böcekler ile mücadele etmektir.

Sultanbeylide her mahalleye ve bölgesine ilaçlama servisimiz vardır kaliteli hizmet için en iyi ilaçlama fiyatları ile hizmet veriyoruz. Kurumsal böcek ilaçlama şirketi olarak iş yerleri ve benzeri alanlarda düzenli periyodik ilaçlama anlaşması yaparak hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz.
LİLA İlaçlama

Sultanbeyli haşere ilaçlama

Sultanbeyli acil ilaçlama

Sultanbeyli Dezenfekte şirketi

Dezenfekte şirketi

 

BöcekZararlı Böcekler