thumbs-iconGARANTİLİ Dezenfekte ve İlaçlama

clock-iconÇalışma SAATLERİMİZ: (8:30 - 22:00)

mobile-icon

7/24 ALO ACİL İLAÇLAMA HATTI0541 679 65 13

YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL
%25 TANIŞMA İNDİRİMİ

Lila haşere İlaçlama

Hakkımızda

Hakkımızda

LİLA İLAÇLAMA

Lila ilaçlama firması olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar haşere ve böceklere karşı temizleme hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin yaşam alanlarını zorlaştıran her türlü haşere, kemirgen ve sürüngenle mücadele ediyoruz. İstanbul bölgesinde sektörünün öncü firmalarından olmak için kendimizi ve ekibimizi geliştiriyor yenilikleri takip ediyoruz.

Kullanmış olduğumuz cihazlar son sitem olup sağlık bakanlığının onayladığı haşere ve böcek imha ilaçlarını kullanmaktayız. Ev ve işyerlerinizde profesyonel ilaçlama firması olarak her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendimize prensip edinmiş bulunmaktayız.

Başta istanbul`da böcek ve haşere ilaçlama olarak anadolu yakası ve avrupa yakasında ilaçlama konusunda etkili ve verimli hizmet vermekteyiz. Lila böcek ilaçlama ve haşere kontrol alanında hızlı ve güvenilir sorumluluk bilinci yüksek çözümler üretmektedir.

Lila İlaçlama firması olarak müşterilerimize fiyat ve kalite dengesinde en iyi şekilde çözüm odaklı hizmet vermeyi kendimize misyon edinmişdir.

VİZYONUMUZ
Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde ilaçlama sektöründe her zaman en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla sunmak. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmektir.

MİSYONUMUZ
Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam alanlarını sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmeti vermektir.

Saygılarımızla..!
Lila İlaçlama

BöcekZararlı Böcekler