thumbs-iconGARANTİLİ Dezenfekte ve İlaçlama

clock-iconÇalışma SAATLERİMİZ: (8:30 - 22:00)

mobile-icon

7/24 ALO ACİL İLAÇLAMA HATTI0541 679 65 13

YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL
%25 TANIŞMA İNDİRİMİ

Lila haşere ve böcek İlaçlama

İlaçlama Fiyatları

Haşere ve böcek ilaçlama fiyatları

Fiyat Listesi

Profesyonel olarak böcek ilaçlama işlemini gerçekleştirmenin fiyatı ne kadardır ve fiyatları etkileyen faktörler neler? Lila ilaçlama firması olarak kullandığımız son teknoloji ekipman ve sağlık bakanlığı onaylı en iyi ilaçları kullanarak müşterilerimize kaliteli ve uygun böcek ilaçlama fiyatları ile hizmeti veriyoruz.

İlaçlama yaptırmak istediğiniz alanın genişliği bizim için önemli fiyat faktörlerinden birisidir lila ilaçlama olarak istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında tüm ilçelere böcek ve haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz ve küçük büyük iş ayrımı yapmadan tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

2020 Fiyat Listemiz

100 m2`ye kadar:

Haşere ve Böcek İlaçlama 110 TL

100 m2`ye kadar:

Dezenfekte 150 TL 

100m2 Üzerindeki alanlar için ekstra indirimlerimiz vardır..!

Fiyat listemiz örnek olarak 100 m2`ye kadar olup alan büyüdükçe indirim yapmaktayız. Kampanyalı fiyatlarımız olup kullanmış olduğumuz sağlık bakanlığı onaylı ilaçlara göre kampanya haşere ve böcek ilaçlama fiyatımız piyasadaki en iyi fiyattır.

Böcek ilaçlama ortalama fiyatları müşterilerimizin aydınlanması için belirtmiş bulunmaktayız fiyatlarımız ev ve işyerleri için geçerlidir m2 karesi büyük olan yerler için ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmeti vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi arayınız.

BöcekZararlı Böcekler